HomeAktuelnostiPredsjednik Mešihata održao hutbu u Novom Sadu 31. Jula 2015. Aktuelnosti, Mešihat, Predsjednik Mešihata, Informativna služba 1824 Danas 31.07.2015. godine predsjednik Mešihata Islamske zajednice u Srbiji muftija dr. Mevlud ef. Dudić održao je hutbu i predvodio džuma namaz u džematu Novi Sad.Tom prilikom muftija Dudić govorio je o vrijednostima kur'anske sure El-Asr i njenim porukama vjernicima do Sudnjega dana. Na području Muftijstva novosadskog danas su hutbe održali i dr. hfz. Almir ef. Pramenković u džematu Beočin i Senad ef. Saračević u novosadskom džematu Adice. Informativna služba