Podjela humanitarnih paketa na Pešteri

CHR Hajrat i u mubarek danima nastavlja svoju misiju dobra – pružajući podršku kroz podjelu humanitarnih paketa onima kojima je to najpotrebnije.

Današnja akcija realizovana je na Pešteri, u selima: Žabren, Baćica, Čarovina, Pružanj, Melaje, Reževiće i Delimeđe. Naši volonteri su, sa iskrenim nijetom i toplinom u srcu, obišli brojne porodice, noseći ne samo pakete hrane, već i poruku pažnje, brige i zajedništva.

Podjeli su prisustvovali, pomoćnik direktora CHR Hajrata, Zuhdija ef. Zukorlić, sekretar CHR Hajrata, Senad Bećirović, kao i volonteri.

Aktivnosti će, ako Bog da, biti nastavljene i u narednim danima, u drugim gradovima i selima, kako bi pomoć stigla do što više porodica. Molimo Uzvišenog Allaha da nagradi sve donatore i volontere, da primi njihov trud i podari bereket u svemu što izdvajaju na Njegovom putu.

youtube.com/watch?time_continue=2&v=JCtD3X_9RKc&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fhajrat.org%2F&source_ve_path=Mjg2NjY